BİNALİ YILDIRIM : EĞRİBEL TÜNELİ İLE İLGİLİ SÜRECİ BİZZAT YAKINDAN TAKİP EDİYORUM.....
23.09.2011

BELEDİYE BAŞKANIMIZ BİNALİ YILDIRIMI MEMLEKETİ ERZİNCAN’DA ZİYARET ETTİ...


BELEDİYE BAŞKANIMIZ BİNALİ YILDIRIMI MEMLEKETİ ERZİNCAN’DA ZİYARET ETTİ.

BİNALİ YILDIRIM : EĞRİBEL TÜNELİ İLE İLGİLİ SÜRECİ BİZZAT YAKINDAN TAKİP EDİYORUM.

Belediye Başkanımız Şahin YILANCI , çeşitli açılış ve temel atma törenleri için memleketi Erzincan’a gelen Ulaştırma Bakanımız Binali YILDIRIM’ı ziyarett etti.Ziyarete Belediye Başkanımız Şahin YILANCI nın yanı sıra Belediye Meclis Üyesi Ayla DEMİRER ve İl Genel Mecli Üyesi Oğuz Demir’de katıldı.


Belediye Başkanımız Şahin YILANCI Başta Eğribel tüneli olmak üzere , ihalesi tamamlanan Şebinkarahisar-Giresun istikametindeki 18 Km yol yapımı ve Şebinkarahisar-İstanbul güzergahındaki 6 Km yol yapımı ile ilgili Bakan Binali YILDIRIM ile bilgi alışverişinde bulundu.

Binali YILDIRIM Eğribel tüneli konusunu bizzat kendisinin yakından takip ettiğini,sürecin hızlı bir şekilde ilerlediğini sondaj ve zemin etüt çalışmalarında sona yaklaşıldığını bildirdi.Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ihale ile ilgili hazırlıklara başlanacağını kaydetti.


Belediye Başkanımız Şahin YILANCI ilçemiz ile Akıncılar arasında , baraj üzerinden feribotla ulaşım sağlanacak proje hakkında bilgi verdi.İskele yapımı için Karacaören köyü sınırları içerisinde bulunan arazinin tahsis edildiğini ve müteahit firmaya iskele yapımı için yertesliminin yapıldığını kaydeden YILANCI 4 yada 6 araç taşıma kapasiteli feribotun alımı için Bakan Binali YILDIRIM’dan destek talep etti.Proje tamamlandığında ilçe merkezinden Karacören köyüne 13 Km,karşı iskeleden Akıncılar’a 6 Km,feribotlada baraj üzerinde 7 Km olmak üzere toplam 26 km yol ile Akıncılar’a alternatif bir güzergah sağlanmış olacak.

Şahin YILANCI görüşmenin son bölümünde Türk Telekom Tarafından yapımı üstlenilen okulun tamamlandığını ve eğitim öğretime açıldığının bilgisini vererek, Binali YILDIRIM’a ilçemiz adına bir kez daha teşekkür etti. 


622  defa okundu.

Bu Habere Yazılan Yorumlar

  • BARAJ GÖLÜ ÇEVRE YOLU..LÜTFEN..

    devletimizin gücünü zayıflatmaya hükümetin köydes projelerini küçümsemeye veya yetersiz göstermeye gerek yoktur.KÖYDES ÖDENEKLERİYLE BARAJ KENARINDAKİ KÖYLERİMİZE DE ULAŞACAĞIZ ARAZİ ISLAH ÇALIŞMALRINI DA BAŞLATTIRACAĞIZ. TURİZM AMAÇLI BALIKÇILIK AMAÇLI BİR DÜŞÜNCEYİ KÖYLERE KARA ULAŞIMI İLE İRTİBATLANDIRMAYI ÇOK YADIRGADIM DOĞRUSU.. HANİ ARAZİ ISLAH ÇALIŞMASI.. HANİ BARAJ ÇEVRESİNDEKİ ARAZİLERİN ISLAH ÇALIŞMALARI.. AFET İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN HABERİ VAR MI BARAJ GÖLÜ ÇEVRESİNDEKİ ÜRKÜTÜCÜ TOPRAK HAREKETLERİNDEN.. HANGİ FERİBOT HANGİ DENİZ OTOBÜSÜ.. BİR DE HIZLI TREN DEYİN OLSUN BİTSİN BARİ.. KLIÇKAYARAY.. EĞRİBELTÜNELİ HAYAL BİLE DEĞİL DİYENLER BAKALIM ŞİMDİ NE DİYECEK.. HELAL SANA BİNALİ YILDIRIM HELAL SANA.. İSTEMESİNİ BİLENLER NASIL DA ELDE EDİYOR HAKLARINI. İŞTE YALOVA ARMUTLU GEMLİK DUBLE YOL PROJESİ GERÇEĞİ İŞTE ARMUTLU BARIKÇI BARINAĞI.. TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ BAKANIM TEŞEKKÜRLER.. TERŞEKKÜRLER MÜSTEŞARIM TEŞEKKÜRLER..

    HİKMET OKUYAR / 22.02.2012 - 13:41

Şebin Havadis - Sosyal Ağlar

Şebin Havadis Sosyal Medyada Biz (Sosyal Ağlar)
HAVA DURUMU
Giresun için Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
           

DÖVİZ KURLARI