HEYİK YİNE YAPTI HER ZAMAN Kİ GİBİ; “HEYİKLEDİ”
03.01.2013

Heyik Grubu Tarafından Şebinkarahisar İstiklal İlköğretim Okulu'na Talat Sabuncu Kitaplığı Kuruldu...


HEYİK YİNE YAPTI HER ZAMAN Kİ GİBİ; "HEYİKLEDİ”
Heyik Grubu olarak kendilerini isimlendiren Şebinkarahisar gönüllüsü, aşığı, sevdalısı insanlarımız yine kendi deyimleri ile uzaklardan da olsa HEYİK’lediler.
 
 
 
Şebinkarahisar eski Lisesi şimdi ise İstiklal İlkokulu Okulu olarak tahsisi yapılan ve okulda olmayan bir kütüphane salonunu okula kazandırmayı gerçekleştirerek büyük bir projeye daha imza attılar. 03.01.2013 tarihinde İlçemiz Kaymakamı Avni ORAL tarafından açılışı gerçekleştirilerek tüm öğrencilerin hizmetine girmesi sağlandı. Açılış konuşmasında " özellikle HEYİK ismini daha önce duyduğunu grupta fazla kimseyi tanımadığını ancak yaptıkları işin gerçekten çok güzel olduğunu böyle insanlara ihtiyacımızın olduğunu belirterek bu grubun örnek teşkil etmesi gerektiğini ve gruptaki insanların mesleklerini bilemiyoruz ancak mutlaka her konuda bizlere yardımcı olacaklarını beyan ederek HEYİK grubuna teşekkürlerini dile getirdi.”
 
 
 
 

 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bu arada Okul Müdürümüz Murat BİBER’le yüz yüze yaptığımızda görüşmemizde ise şunları ifade etti.
HEYİK grubunun başlatmış olduğu bu güzel projesinden sonra adeta seferberlik gibi öylesine çalıştı ki tüm velilerimiz ve yardım sevenlerimiz sağolsunsunlar katkılarını hiç esirgemediler.
Öyleki; Başta Bir Şebinkarahisarlı olarak ve İstiklal İlkokulu müdürü olarak HEYK grubuna şükranlarımı, saygılarımı sunuyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Yine okulumuza bando takımı kazandıran Çalık Reklama, kıyafetleri için alınan kumaş da emeği olan Terzi Rafet Alvere, elbiselerin dikiş masrafını karşılayan Denge Kırtasiyeye, okulumuz folklor kıyafet kumaşları için Nuran Teker ve Sakine Kürtünlüye dikimini üstlenen Sakine Kürtünlüye, okulumuza zil alımında destek olan Cengiz Yılancıya, Okulumuza kamera sistemi taktıran okul aile birliğimizin değerli üyeleri Cemal Hüsnü Aktan, Nuran Teker, Adnan Kesmez, Hande Oral ve Devrim Çalcalı’ya sonsuz teşekkürler ediyorum.
Umuyorum ki böyle birlik ve beraberlik sergileyerek daha da güzel bir eğitim öğretim alanları oluşmasını sağlayarak gelecek nesillerimiz Şebinkarahisar’ın geçmişindeki o güzel insanların, alim insanların daha da artarak bir yerlere gelmesini sağlayarak başarı elde edebiliriz diyor, tekrar saygı ve sevgilerimi sunduğunu ifade etti.
HEYİK……………
Bizelere göndermiş oldukları iletileri sizlerle paylaşmak istiyoruz;
Güneş bugün Gareysar galesinden doğuyor, ne güzel.....Tüm HEYİK ailesi inanılmaz mutlu ve huzurlu….
Gareysarda bugün Talat amcamızın tahta kepenkli dükkânı ağır ağır neşeyle yeniden kapanmamak üzere tekrar açılacak...

Talat amcamız dükkanın önünde sandalyesinde çayını yudumlarken ve o gülümseyecek bizlere…..

Bugün Talat amcamz dükkânından kitap değiştirenler ile Talat amcaımızın ruhu TALAT SABUNCU
KİTAPLIĞINDA tek yürekte buluşacaklar…
Selam olsun….
"Çocuklar Hepiniz bir değersiniz.... İnanın bugün sıradışı bir gün, hiç batmayacak bir güneşi ortaya koyduk koymaya çalıştık. Bu topraklara, bu ülkeye hizmet etmiş bir eğitim neferinin sönmek üzere olan ışığı, sayenizde artık hiç yok olmadan, her açılan kitabın sayfasından, genç yürekleri, kuşakları AYDINLATACAK...
Selam ve Saygıları Sunarız….
 HEYİK AİLESİ
 

893  defa okundu.

Bu Habere Yazılan Yorumlar

  • Teşekkür

    Okulumuza katkılarından dolayı HEYİK GURUBUNA teşekkür ediyorum. O kadar çok şeye ihtiyacımız var ki... Bizi heyiklemeye devam etmelerini istiyorum. Saygılarımla.

    Murat Biber / 04.01.2013 - 08:09

Şebin Havadis - Sosyal Ağlar

Şebin Havadis Sosyal Medyada Biz (Sosyal Ağlar)
HAVA DURUMU
Giresun için Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
           

DÖVİZ KURLARI