İL GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ ŞEBİNKARAHİSAR'DA İNCELEMELERDE BULUNDU
11.06.2012

Giresun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Muhammet ANGIN ve beraberinde ki heyet ilçemizde incelemelerde bulundular...


İl Müdürü Dr. Muhammet ANGIN beraberinde Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Cengiz TAŞ ve Ziraat Mühendisi İlker BANKAOĞLU ile birlikte Şebinkarahisar'da bir dizi çalışma ziyaretinde bulundu.

Sabah Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret eden İl Müdürü, İl Özel İdare finansmanı ile kurulan ve şebin cevizi, karadut ve kızılcık fidanı yetiştirme çalışmalarının yürütüldüğü seraları gezerek İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışanlarından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Şebinkarahisar merkezde özel bir firmaya ait olan ve yeni kurulan kombine bir hayvancılık işletmesini gezerek mevcut durum ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aldı. İl Müdürümüz işletme sahibine ve İlçe Müdürlüğü çalışanlarına özellikle işletmeye giriş bölgesi ve diğer alanlarda bulaşıcı hastalıklara karşı önlem almak amacıyla bir an önce dezenfeksiyon sisteminin kurulmasını ve çalışanların hijyen koşullarına azami dikkat etmesini istedi.

Şebinkarahisar Kaymakamı Avni ORAL'ı makamında ziyaret eden İl Müdürü, ilçede bulunan hazine arazilerinin büyük çaptaki hayvancılık yatırımlarında değerlendirilebilmesi için yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunarak, daha sonra Kaymakam Avni ORAL ile bir dizi arazi çalışması yürütüldü.

Şebinkarahisar İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü de Ziyaret eden İl Müdürü İlçe Müdürlüğü çalışanları hakkında bilgi alarak, tüm personele çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

 

 


813  defa okundu.

Şebin Havadis - Sosyal Ağlar

Şebin Havadis Sosyal Medyada Biz (Sosyal Ağlar)
HAVA DURUMU
Giresun için Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
           

DÖVİZ KURLARI