TAKSİCİ ALİ KAHRAMAN CİNAYETİ İLE İLGİLİ 2 KİŞİ TUTUKLANDI
28.01.2012

Şebinkarahisarlı taksici Ali Kahraman'ın Alucra ilçesinde öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi tutuklanarak cezaevine konuldu...


Şebinkarahisar’da taksi şoförlüğü yapan Ali Kahraman, 20 Ocak'ta Alucra ilçesine müşteri götürmek üzere taksisiyle yola çıkmış, ancak kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Bir gün sonra jandarma tarafından yapılan aramalarda Kahraman, Alucra ilçesinin Aktepe köyünde öldürülmüş olarak bulunmuştu.

Ali Kahraman'ın öldürülmesinin ardından jandarma tarafından soruşturma başlatılmıştı. Sürdürülen soruşturma kapsamında Kahraman'ı öldürdükleri belirlenen 19 ve 24 yaşlarında ki Aykut Konukçu ve Ergün Konukçu isimli şahıslar Sivas'ta yakalanarak gözaltına alındı. Zanlıların, zaman zaman Alucra'nın köylerinde boş evlere hırsızlık amacı ile girerek, vatandaşların değerli eşyalarını çaldıkları ve bu bölgeden oldukları söyleniyor.

Alucra İlçe Jandarma Komutanlığı'na teslim edilen şahıslar çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak Şebinkarahisar K 2 tipi kapalı cezaevine konuldu.

1899  defa okundu.

Şebin Havadis - Sosyal Ağlar

Şebin Havadis Sosyal Medyada Biz (Sosyal Ağlar)
HAVA DURUMU
Giresun için Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
           

DÖVİZ KURLARI